KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11356007
nr 1135 6007
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), signerad, sagomotiv, bladets mått: 26x21
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 18:33:50
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt